Jak zmienić nudny i leniwy początek tygodnia w smakowitą i ekscytującą ucztę? To proste – najlepiej zawitać do Bistro Polityka przy Armii Krajowej 14 w Chrzanowie, gdzie podajemy najlepszą pizzę w mieście, a do tego serwujemy kuszące RABATY!

Zamów dowolną pizzę o średnicy 40 cm, a drugą (taką samą lub mniejszą) otrzymasz 50% TANIEJ! Tylko w poniedziałki i wtorki!

W Bistro Polityka mamy dla Ciebie pizzę w 20 rodzajach dostępną w 3 rozmiarach: 30, 40 i 50 cm! Tylko u nas odkryjesz smaki z różnych stron świata – spróbujesz zarówno włoskiej klasyki jak Margherita czy Quattro Formaggi oraz piekielnie ostrej Diavolo, a także egzotycznej Hawajskiej i swojskiej Polskiej.

W okresie zimowym serwujemy pizzę w 3 autorskich odsłonach przyrządzoną wg receptury szefa kuchni! Do wyboru pizza z kaparami, z tuńczykiem oraz z oscypkiem i żurawiną! Polecamy również ofertę napojów: od zimnych i gorących, przez smoothie i cocktaile, po mocniejsze trunki i grzańce.

Nie czekaj – już dziś wpadnij do nas, zamów pizzę, a drugą odbierz za pół ceny! Tylko u nas dobrze zjesz, miło spędzisz czas oraz zaznasz dobrej zabawy w gronie rodziny lub przyjaciół.

Pizza Chrzanów?

Tylko w Bistro Polityka.

Zapraszamy!